Detail školy

DOBRÁ Montessori základní škola a mateřská škola s.r.o.

Mateřská škola funguje od roku 2016 a je zapsána v rejstříku škol a školských zařízení. K dispozici jsou dvě věkově smíšené třídy pro děti věku 3-6 let v celkové kapacitě 44 dětí.

V každé třídě jsou souběžně vždy dvě průvodkyně, z nichž jedna s dětmi komunikuje v angličtině. Všichni naši pedagogové mají formální vzdělání pro práci v mateřské škole a dále se vzdělávají tak, aby byli schopni nabídnout dětem to nejlepší. Naše školka staví na montessori metodě.

Děti mají k dispozici světlé, velké třídy kompletně vybavené montessori pomůckami, které jim pomáhají rozvíjet se jejich individuálním tempem a dle jejich zájmu. Řídíme se heslem: "Montessori s nadšením a radostí." :) V každé třídě máme také nějaká zvířata. Mnoho času dětí tráví také venku tak, aby poznávaly reálný svět. Navštěvujeme s dětmi nejen nejrůznější akce a místa - např. knihovnu, divadlo, zoologickou zahradu, ale také chodíme každý týden v pátek na celé dopoledne do lesa. Školka má vlastní velkou zahradu, která umožňuje dětem volnou hru ve stínu stromů.

Záleží nám na komunitě s rodiči. Společně s dětmi pořádáme odpolední akce pro ně a jejich rodiny, kde máme možnost se všichni více poznat, popovídat si. Mezi tyto akce patří např. podzimní uspávání broučků, různá tvořivá odpoledne, besídky nebo zahradní slavnost. 

Školné je 6.750,- za celodenní, celotýdenní docházku. Otevírací doba je 7.00 - 17.00 V prostorách školky probíhají také hudební kroužky, cvičení jógy nebo kroužek logopedické prevence. 

Kontakt

Adresa: Náves 86, Zlín - Prštné, 76001

E-mail: kancelar@dobra-montessori.cz

Telefon: 770143434

ID datové schránky: dgpc4nq

Web: www.dobra-montessori.cz

Ředitel/ka

PhDr. Petra Sakáčová